|پنجمین نمايشگاه بين المللي كف پوش ها, موكت, فرش ماشيني و صنايع وابسته |راهنماي ثبت نام |
 
فرایند ثبت نام و حضور در پنجمین نمايشگاه بين المللي كف پوش ها ، موكت ، فرش ماشيني و صنايع وابسته
شاید مراحل ذیل وقت گیر و طولانی به نظر برسد اما در نظر داشته باشید ،از تماسهای تلفنی و مواردی نظیر مشکلات و مسائل سالهای گذشته جلوگیری می شود لذا خواهشمندیم مراحل ذیل به ترتیب رعایت شود.
1. مطالعه اطلاعات اولیه نمایشگاه.
2. مطالعه قوانین و مقررات کلی نمایشگاه.

3. ثبت نام در نمایشگاه

4. پس از تکمیل فرم شماره (1) و زدن دکمه ارسال فرم باید پیغام روبرو را مشاهده کنید.

5. مراجعه به ایمیل خود(ایمیل وارده در فرم ثبت نام) و فعال نمودن فرم از طریق لینک ارسالی .(توضیحات بیشتر در ایمیل ارسالی می باشد)تصویر روبرو رویت خواهد شد.

6. مراجعه به قسمت نحوه پیگیری در ایمیل ارسالی و وارد کردن نام کاربری و پسورد ؛ فرم شماره 1 را بصورت تکمیل شده مشاهده و پرینت کرده، امضاء و مهر نموده.
7. فکس فرم مرحله 6 همراه با فیش واریزی.
8. 24 ساعت بعد می توانید با مراجعه به لینک ارسال شده در ایمیل و وارد کردن کد کاربری ، پسورد؛ جوابیه درخواست خود را مشاهده کنید.
8. در ایمیل ارسالی در قسمت پایین آن، بارکدی همانند تصویر روبرو برای شما ارسال خواهد شد، این بارکد 16 رقمی بعنوان، امضای دیجیتالی شما محسوب می گردد( هر گونه سوء استفاده از این بارکد شما بر عهده خود شماست ).

9. مراجعه به قسمت فرم تعهدات و تکمیل آنها همراه با امضای دیجیتالی.

12. مراجعه به قسمت سایر درخواستها.

توجه مهم :

لطفا موارد زیر را قبل از تكمیل فرم، رعایت فرمایید. در غیر اینصورت شركت هیچگونه مسئولیتی در قبال پاسخگویی به فرم هایی كه موارد زیر رعایت نشده باشد ندارد .

  • برای تكمیل تمامی فرم حتما از Internet Explorer استفاده كنید !
  • در صورت عدم تكميل كليه فیلد ها به صورت دقيق ، به فرم شما هیچ پاسخی داده نخواهد شد.
  • اگر فرم شما پاسخ داده نشد یا در پاسخ آن تاخیر ایجاد شد فقط با كد رهگیری كه به ایمیل شما ارسال می شود پیگیری نمایید و از ارسال جملات مبهمی همچون "چی شد" یا " چی کار باید انجام بدیم" بدون توضیح بپرهیزید !

تمامی حقوق این وب‌سایت متعلق به شرکت توسعه اوراسیانوید مجری برگزاری نمایشگاه بوده و استفاده از منابع آن با ذکر منبع بلامانع است.
Designed and powered by Aria +98 31 54759391 www.ariaads.ir
Copyright ® 2014 by Aria Advertising Center